• SINCE 1991
    info@platinumturkey.com
  • Atilla Alsaç
    +90 (532) 774 28 40
PLATINUM TURKEY

TARİHÇEMİZ

Platinum Bau Türk Alman işbirliğiyle 1991 senesinde Alanya'da kurulmuş olan bir İnşaat ve Gayrimenkul kuruluşudur. O zamandan beri bir çok şubelerimizle Akdeniz bölgesinde faaliyet göstermekteyiz. İnşaat ve gayrimenkulün yanında aynı zamanda gayrimenkullerin her türlü bakım ve resmi işlemlerini gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizin sahip oldukları gayrimenkulün sorunsuz bir şekilde keyfine varmaları için 1991 den bu yana müşteri memnuniyetini ilke edindik . Platin Bau deneyimli ve büyük bir kadro ile faaliyetlerini sürdürmekte ve bir çok alanda hizmet sunmaktadır. Kuruluşumuzun gerçekleştirdiği inşaatlarda aracı kullanılmadığı için, hayalinizdeki eve istediğiniz yerde düşük fiyatlarla ve kaliteli bir işçilikle rahatlıkla sahip olabiliyorsunuz.

Ayrıca kendi mimarlarımızla işbirliği içeresinde hayalinizdeki evi en ince ayrıntısına varana kadar projelendirme imkânı da sunuyoruz.

İç mimari ve dekorasyon gibi özel isteklerinizi de kendi kadromuzda bulunan bir uzmanın tavsiyeleriyle gerçekleştirebilirsiniz. 

Platin Bau ın bu zamana kadar gerçekleştirdiği inşaat projeleri hakkında bu katalogdan ve ayrıca web sayfamız www.platinumturkey.com bilgi edinebilirsiniz 

KENDİ YAPILARIMIZ 10 YIL GARANTİLİ VE SİGORTALIDIR SİGORTABEDELİ SATIŞ FİYATININ 2 KATIDIR 

SİZ HAYAL EDİN BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM 


Şirket Sahibi:
ATİLLA ALSAC
Tel: 0532 774 28 40
info@platinumturkey.com

Alanya Ofis:
ATİLLA ALSAÇ
0532 774 28 40


{%FOOTERDil%}